Šíření Dobré zprávy

Kdo jsou Gedeoni

S pomocí křesťanských přátel z mnoha různých církví se Gedeonům za 120 let podařilo rozdat přes 2 miliardy Biblí a Nových zákonů a umístit je do hotelů, motelů, věznic, příslušníkům ozbrojených složek, studentům ve školách, pracovníkům ve zdravotnictví a do nemocnic a pečovatelských institucí.

Jsme rádi, že vám můžeme darovat tento výtisk cenného Božího slova a věříme, že budete mít radost a užitek z jeho každodenní četby.

II. národní konferenci Gedeonů

Milí GEDEONI, srdečně Vás zveme na II. národní konferenci Gedeonů, která se bude konat 20.-21.října 2023 v Brně, podrobnosti naleznete v přiložené pozvánce.
Termín přihlášení účastníků a uhrazení konferenčního poplatku je do 1.září 2023 - při pozdější úhradě bude konferenční poplatek vyšší. Přihlášení bude možné nejpozději do 1. října 2023.

Na konferenci se, prosím, zaregistrujte vyplněním formuláře, na který se dostanete přes QR kód uvedený pozvánce nebo přes odkaz zde: Přihláška na II. národní konferenci Gedeonů v Brně
Po ukončení registrací pošleme přihlášeným podrobný program konference, včetně možnosti výběru z jídel, která budou na konferenci servírována.

 

 

 

Jednoho dne jsem dostal od dvou pánů před školou malou Bibli... vypráví docent Technické univerzity v Liberci. Coby respektovaný vysokoškolský pedagog Josef miluje vědu a nebere vážně myšlenky, které nelze dokázat empirickými důkazy. Jednoho dne ale objeví knihu, která konfrontuje nejen jeho přesvědčení, ale také jeho srdce.video ZDE

 

Banner k PC prezentacím